Bajka traje: Velikim preokretom Automobil Lončar & Fotex u finalu Kutije šibica!

Objavljeno: 27.12.2012. 18:30

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

Iako su nakon prvog poluvremena imali negativan rezultat od 2:1, malonogometaši Automobil Lončar & Fotexa uspjeli su napraviti veliki preokret i na kraju slavili 4:2 protiv ekipe CB Garden plasiravši se tako u finale najjačeg turnira u Hrvatskoj - Kutije šibica...

U susret su bolje ušli Zagrepčani i u 2. minuti poveli preko Marija Babića koji je iskoristio  konfuznost u obrani Automobil Lončar & Fotexa. Na izjednačenje nismo trebali čekati dugo. Samo minutu kasnije Alen Herceg udarcem s devet metara pogodio je gornji lijevi kut vrata.

Nedugo nakon izvađanja lopte s centra, Stjepan Babić donio je ponovo vodstvo ekipi CB Garden. U nastavku prvog dijela Varaždinci su bili opasnija momčad, no nesavladiv je bio vratar Vincek.

U drugom poluvremenu rezultat je ostao nepromjenjen za što je najzaslužniji bio vratar Varaždinaca Dino Jambres koji je skinuo čak tri stopostotne prigode ekipe CB Garden.

Kao što to obično biva, neefikasnost se vratila Zagrepčanima. Prvo je Herceg u 33. minuti presjekao loptu Barbarića i zabio za 2:2, a tri minute kasnije udarac Zorana Lukavečkog u svoja vrata skrenuo je Tomislav Šarić

U nastavku je ekipa CB Garden pokušala s igračem vratarem, no minutu prije kraja primili su još jedan pogodak. "Točku na i" stavio je tako Alen Herceg postigavši hat-trick.

- Ovo je nevjerojatno, prava smo klapa i kad jedan za drugog gilja sve je moguće. Naša bajka počela je u pretkolu i još uvijek traje. Nadam se da uz takvu igru možemo uzeti i naslov- istaknuo je Alen Herceg

Finalni susret Kutije šibica malonogometaši Automobil Lončar & Fotexa igraju u petak  protiv ekipe Promotion Play predvođenom Štrokom, Ješeom, Purgarom i Franjom

Automobil Lončar & Fotex - CB Garden 4:2

Strijelci: 0:1 Ma. Babić (2), 1:1 Herceg (3), 1:2 St. Babić (4), 2:2 Herceg (33), 3:2 Šarić ag(36), 4:2 Herceg (39)

Automobil Lončar & Fotex: Jambres, Ister, Herceg, Lukavečki, Jagec, Mlinarić, Piskać, Liber

CB Garden: Bagarić, Herceg, An. Babić, Šćrbec, Ma. Babić, Vincek, Renić, Crnov, Čamber, Vincek, Šarić, St. Babić