Varteks deklasirao Zagorac i preuzeo vrh tablice

Objavljeno: 22.04.2013. 11:00

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

Nogometaši Varteksa u 13. kolu Druge županijske lige Istok slavili su protiv posljednjeplasiranog Zagorca 5:0 i tako zasjeli na vrh lige.

Gosti su na samom početku susreta dobro stajali na terenu, a Varaždinci nisu mogli razviti svoju prepoznatljivu igru, pošto su Kneginčani prekršajima prekidali igru domaćina.

Matučec je postigao vodeći pogodak u 32. minuti, a samo dvije minute kasnije Ivan Kostelac povisio je na 2:0.

U 36. minuti Matija Dreven je pocrvenio zbog nesportskog ponašanja, a iznervirani sudačkom odlučkom u teren su uletjeli trener Zagorca, Vedran Zamuda te fizioterapeut Danijel Cafuk koji su također zaradili isključenja.

Nakon prekida, bumbari su stigli do još jednog pogotka, a strijelac je bio ponovo Matučec u šestoj minuti sudačke nadoknade. U 15 minuti nastavka Matučec je postigao svoj treći pogodak, a “točku na i” stavio je Josip Belavić u 85. minuti.

U sljedećem, 14. kolu nogometaše Varteksa očekaje teško gostovanje kod Mladosti u Varaždinu, dok će posljednjeplasirani Zagorac ugostiti Čevo.

Više pročitajte u novom broju Varaždinskog tjednika od 22. travnja.