Kontaktirajte nas!

Subvencija za 47 zakupaca na tržnici

Gradska tržnica plac varaždin subvencije poljoprivrednicima

Grad Varaždin unatrag tri godine u suradnji s Razvojnom Agencijom Sjever, kroz program Agriurbana, te s varaždinskom Gradskom tržnicom subvencionira klupe poljoprivrednicima, koji imaju boravište na području grada Varaždina ili posjeduju poljoprivredno zemljište na području grada Varaždina te imaju rezerviranu klupu na Gradskoj tržnici dulje od 6 mjeseci u jednoj godini.

Takve poljoprivrednike iz gradskog se proračuna subvencionira sa 100 kuna po klupi za jedan mjesec, što godišnje iznosi 1200 kuna ili 20 posto ukupne cijene, koje subvencionira Grad Varaždin.

Kriterije za subvencije ove je godine zadovoljilo 47 zakupaca na Gradskoj tržnici, a podjela subvencija upriličena je danas u podne u varaždinskoj Gradskoj vijećnici.

Uz varaždinskog gradonačelnika Ivana Čehoka, podjeli subvencija nazočili su predsjednik uprave Razvojne agencije Sjever Miljenko Ernoić i direktor varaždinske Gradske tržnice Predrag Ciglar.

Varaždinski forum

Podijeli

Follow eVarazdin_hr on Twitter

eVarazdin.hr / Radio Varaždin
29.07.2010.

KOLUMNE

Anketa

Trash festival je po formi festival:



Rezultati

Loading ... Loading ...

VARAŽDINSKI FORUM

BROJKA DANA

13
osoba ozlijeđeno je ovaj vikend u prometnim nesrećama na cestama Varaždinske županije...

OGLASI

Copyright © | 2010 eVarazdin.hr | Elektronički Varaždin Sva prava pridržana.