Novomarofčanima ipak remi u gostima kod Murtera

Objavljeno: 23.02.2013. 09:34

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

Iako su deset minuta prije kraja susreta 15. kola najvišeg ranga hrvatskog malog nogometa imali dva pogotka prednosti, Novomarofčanima to nije bilo dovoljno da stignu do punog plijena. Iz Murtera su se tako vratili s bodom, odigravši protiv istomenog domaćina 4:4...

Murterani su poveli preko Jurline u 3. minuti, no rezultat je izjednačio Hadrović u 14.. Mreže se do kraja prvog dijela više nisu tresle pa se na odmor otišlo rezultatom 1:1.

Drugo poluvrijeme bolje su otvorili Novomarofčani što je rezultiralo pogotkom Krasniqija u 26. minuti, ali ta prednost na semaforu stajala je samo minutu pošto je Šimurina u 27. postavio 2:2.

Dvije minute kasnije malonogometaši Gorana Mamića ponovo su stigli u vodstvo preko Jendroka, a u 30. minuti Hruškar je povisio na 4:2.

No, Murterani se nisu predali, već su pogocima Šimurine i Jurline stigli do konačnih 4:4.

Marofčani su tako upisali drugi prvensveni remi, a u sljedećem kolu očekuje ih susret protiv Mejaša na domaćem terenu.