Nogometaši Varaždina upisali rekordnu pobjedu sezone protiv Nedelišća s 5:0

Objavljeno: 18.04.2014. 19:14

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:27

U još jednoj utakmici u kojoj su redali priliku za prilikom i propisno se ispromašivali, ipak je pet lopti završilo u mreži gostiju iz Međimurja.

Konačna statistika 17:3 u udarcima prema golu, odnosno 12:0 udarcima u okvir gola, najbolji je pokazatelj apsolutne dominacije krojača protiv nogometaša iz Međimurja.
Već u 11. Minuti domaći su promašili prvu od – kasnije će se pokazati – desetak čistih prigoda.

Egri je izbio sam nakon proigravanja Rebernika pred vratara Nedelišća, međutim ovaj mu je ušao u šut i spriječio vodstvo.

U 24. minuti Rebernik je sjajno pucao s 20-tak metara i zamalo promašio, pet minuta kasnije opet je Rog bio u čistoj šansi, a dvije minute prije odmora i Roginić je imao „zicer“, no gosti su uspjeli održati 0:0 na poluvremenu. U 51. minuti opet Egri promašuje nemoguće, no minutu kasnije upravo ovaj igrač nakon udarca iz kuta glavom konačno dovodi Varaždin u vodstvo.

Samo tri minute kasnije Petrović je pobjegao gostujućoj obrani, vratar ga je srušio, a najbolji igrač utakmice Marko Rog iz kaznenog udarca povisio na 2:0.

Jedanaest minuta kasnije sve isto, vratar ruši Petrovića, novi penal i Rog opet pogađa 3:0. Samo minutu kasnije i treći penal, opet je srušen Petrović, no ovaj put je želio sam izvesti najstrožu kaznu i – pogodio prečku.

Ipak, uskoro Cvek pogađa prekrasnim udarcem za 4:0, a nakon njega Rog još jednim lijepim udarcem za konačnih 5:0.

U slijedećem kolu Varaždin je opet domaćin, a dočekuje Čakovec.