Nogometaši Bednje slavili na turniru u Turčinu

Objavljeno: 28.07.2014. 16:14

Zanimljiv nogometni turnir, odigran ovog vikenda u Tur?inu, završen je slavljem Bednje iz Beletinca.

Tristotinjak gledatelja u dva dana moglo je uživati u odli?nim nogometnim potezima te efikasnim i vrlo neizvjesnim utakmicama.

U prvom subotnjem polufinalu mlada mom?ad Varteksa vodila je protiv Bednje 0-1 i 1-2, promašila dva-tri "zicera", da bi u završnici utakmice Bednja kaznila promašaje te najprije izjedna?ila, a dvije minute prije kraja susreta preko Štefulja stigla do potpunog preokreta i pobjede 3-2. U drugom subotnjem susretu tako?er preokret - Mladost Šemovec povela je protiv Dubravke, doma?in turnira sredinom prvog poluvremena izjedna?uje i kad su svi ve? mislili da ?e o pobjedniku odlu?ivati jedanesterci, u posljednoj minuti susreta Januši? puca iz daljine, lopta lagano "krza" nekog od igra?a Šemovca i u neobranjivom luku završava iza vratara Šemovca za 2-1 pobjedu Dubravke.

Nedjeljni susret za tre?e mjesto uvjerljivo je pripao mladoj i raspoloženoj mom?adi Varteksa, koja je rano povela, zatim na krilima raspoloženog Soksera postigla tri prekrasna zgoditka, da bi poraz Mladosti Šemovec po?asnim pogotkom ublažio Magdaleni? za kona?nih 4-1 za Varteks i osvajanje 3. mjesta.

Uslijedilo je veliko finale turnira izme?u Dubravke i Bednje. Pomla?en sastav Dubravke odli?no je ušao u utakmicu te rano poveo pogotkom Rogara. Nakonj toga nogometaši Dubravke dvaput poga?aju vratnicu, ali se rezultat nije mijenjao. U nastavku susreta iskusniji nogometaši Bednje najprije izjedna?uju, a zatim s dva pogotkom Mendaša iz kontri preokre?u rezultat za zasluženu 1-3 pobjedu Bednje i prvo mjesto na turniru.