Malonogometaši Novog Marofa golom Krasniqija do polufinala PH!

11:46h // 16.05.2012.

Autor članka:
Ivan Tomašković

Vedran Tolić

Malonogometaši Novog Marofa u utorak su se plasirali u polufinale Prvenstva Hrvatske i tako ostvarili najveći uspjeh u povijesti kluba. U majstorici na domaćem terenu Marofčani su svladali Nacional 1-0, a jedini pogodak na susretu postigao je Samir Krasniqi...

Domaći su poveli pogotkom Krasniqija u 8. minuti, a minimalnim vodstvom Marofčani su otišli na odmor.

Iako u drugom dijelu nije bilo pogodaka, uzbuđenja nije nedostajalo, pošto su se prilike redale s obje strane. Priliku za potvrdu pobjede domaći su imali u 38. minuti, no Petrić je iz akumuliranog prekršaja pogodio stativu.

U posljednjim sekundama susreta Nacional je imao priliku ode u produžetke, ali domaći vratar na veliko veselje mnogobrojne domaće publike zaustavio je udarac Koraba Morine s linije deset metara i odveo Marofčane u polufinale Prvenstva Hrvatske.

U polufinalu Novi Marof čeka susret s Brodosplitom, a prvi dvoboj na rasporedu je već u subotu.