Kajakaši i kanuisti Varteksa nastupili u Veroni

Objavljeno: 22.10.2012. 09:01

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:16

Na rijeci Adige u Veroni  proteklog vikenda održan je  9. maraton Verona, a najbolji rezultat od kajakaša i kanuista Varteksa postigli su junior David Rožmarić u kajaku jednosjedu te Matej Herkov u kanu dvosjedu sa Antoniom Obadićem, osvojivši četvrta mjesta...

Na stazi dužine 35 kilometara nastupilo je 400 posada iz 11 zemalja, a u kategoriji kajaka jednosjeda kod juniora David Rožmarić se plasirao na četvrto mjesto, Damian Kukec na sedmo, dok je  Antonio Hiržin natjecanje završio na 14. mjestu.

U kajaku jednosjedu kod  juniorki Mia Fadiga zauzela je 5. mjesto, a u konkurenciji veterana Michel Ivić osvojio je 8. mjesto.

U konkurenciji kanu dvosjeda kombinirana varaždinsko zagrebačka posada Matej Herkov i Antonio Obadić plasirala se na 4. mjesto.