Od utorka, 3. srpnja, varaždinsku ugostiteljsku ponudu obogatit će ponovno varaždinski „biser kafić“, popularna Perla, na poznatoj lokaciji u Supilovoj ulici, kao i dosad.
Ovaj kafić koji je neko vrijeme bio zatvoren, od utorka će ponovno otvoriti svoja vrata za sve ljubitelje ove vrlo popularne destinacije.
Prvog dana otvoena, u vremenu od 10 do 18 sati, za svaku naručenu Lavazza kavu, posjetitelji će dobiti gratis osvježavajuće piće iz Coca Cola ponude (Cola, Fanta, Sprite...), stoga je propustite provjeriti je li i u novoj Perli, varaždinskom „biseru“, sve jednako dobro kao što je bilo nekad.
Caffe bar Perla bit će otvoren već od 6 ujutro, pa sve do 23 sata, svim danima u tjednu, od ponedjeljka do nedjelje. Ne propustite u utorak, 3. srpnja, provjeriti je li sve na svojem mjestu, i popiti kavicu i sok.
Iz rubrike
Omogućiti svim osnovcima i srednjoškolcima sudjelovanje u organiziranim sportskim natjecanjima…
Nakon tri sezone u Podravci i osvajanja svega “što se…
U proteklih nekoliko dana na području Međimurja dogodilo se više…
HŽ Putnički prijevoz tijekom ljetne sezone pojačava vlakove iz kontinentalne…
Varaždinski Fakultet organizacije i informatike organizirao je u subotu, 15.…
Od 28. do 30. lipnja Trakošćan će biti u znaku…
Jeste li ikad vidjeli ovoliko savitljivu ženu? U videu koji…
U sklopu Dana suvremenog plesa održat će se projekcija plesnog…
SPONZORIRANO